Pracownik produkcji
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, Śląskie, Polska
OK JOB
6. 4. 2024

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Nie wymagamy doświadczenia, prowadzimy szkolenia wdrożeniowe
Zakres obowiązków:
Obsługa maszyn drukarskich min. laser-grawerowanie, tampodruk, sitodruk, druk cyfrowy, haft
Prace manualne
Sprawdzanie jakości wykonanego nadruku
Wymagania:
Dyspozycyjność do pracy III zmianowej
Dobra organizacja pracy
Chęci do pracy i zaangażowanie
Dokładność i spostrzegawczość
Oferujemy:
Umowę o pracę
Stabilne zatrudnienie
Wynagrodzenie miesięczne od 4700 zł brutto
System premiowy do 500 zł brutto miesięcznie
Smaczne obiady za 6 zł na stołówce zakładowej
Bezpłatny transport pracowniczy z Chorzowa i Rudy Śląskiej
Bezpłatny parking dla osób posiadających własny środek transportu
Półgodzinna przerwa wliczona w czas pracy
Program rekomendacji pracowników 2000 zł brutto
Możliwość pracy w nadgodzinach (+50%/100% do stawki godzinowej)
Trzyzmianowy system pracy
Dodatek za pracę w godzinach nocnych
Szkolenie wdrożeniowe z trenerem
Kompleksowe wsparcie koordynatora na każdym etapie zatrudnienia

  • Praca Ruda Śląska
  • Pracownik produkcji Ruda Śląska
  • Pracownik kolei Ruda Śląska
  • Pracownik umysłowy Ruda Śląska
  • Pracownik biurowy Ruda Śląska
  • Pracownik ochrony Ruda Śląska
  • Pracownik socjalny Ruda Śląska
  • Pracownik fizyczny Ruda Śląska
  • Pracownik administracyjno - biurowy Ruda Śląska
  • Pracownik utrzymania ruchu Ruda Śląska
  • Pracownik ds. administracji Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532