Pracownik produkcji
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do soboty
  • umiejętności posługiwania się wkrętarką
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie w zależności od stażu pracy 1 miesiąc - 5150 brutto, 2-12 miesięcy 5350 brutto, powyżej 12 miesięcy 5610 brutto
  • półroczne premie(naliczane proporcjonalnie do okresu zatrudnienia)
  • umowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS i płatny urlop) -po pierwszym miesiącu pracy, umowa przedłużana na kolejne 11 miesięcy
  • pracę od poniedziałku do soboty w systemie 3-zmianowym w godzinach 06.00 - 14.00,

    14.00 - 22.00, 22.00 - 06.00
  • dodatkowo płatne soboty wynikające z harmonogramu pracy -25% na zmianie rannej

    i 40% na zmianie popołudniowej
  • wolne niedziele
  • szybki proces rekrutacyjny
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • stołówkę pracowniczą - obiady dla pracowników w atrakcyjnych cenach
  • pakiet benefitów Randstad Plus (ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa)
  • umowy oraz paski wynagrodzeń wysyłane na adres mailowy - nie musisz nigdzie dojeżdżać, żeby podpisać umowę czy odebrać pasek

Dowiedz się więcej na https://www.randstad.pl/stellantis

Zadania

  • prace montażowe związane z produkcją dużych samochodów dostawczych
  • przestrzeganie przepisów bhp
  • realizacja planów produkcyjnych

  • Praca Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Pracownik biurowy Gliwice
  • Pracownik ochrony Gliwice
  • Pracownik socjalny Gliwice
  • Pracownik umysłowy Gliwice
  • Pracownik kolei Gliwice
  • Pracownik fizyczny Gliwice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Gliwice
  • Pracownik utrzymania ruchu Gliwice
  • Pracownik ds. administracji Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179