Pracownik produkcji
  • Grodzisk mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy pracowników produkcji

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki (firma zlokalizowana około 5-10 minut pieszo od stacji PKP)

WOLNE WEEKENDY

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • sprawności fizycznej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością kontynuacji zatrudnienia bezpośrednio przez firmę (odprowadzane wszystkie składki, płatne L4 i urlop wypoczynkowy)
  • wynagrodzenie 25 zł brutto/h
  • możliwość uzyskania premii 200-400 zł brutto miesięcznie
  • praca od poniedziałku-piątku (wolne weekendy)
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • atrakcyjną platformę benefitową Randstad PLUS (np. opieka medyczna i karta sportowa)

Zadania

  • przygotowywanie naważki surowców według receptur produkcyjnych
  • ręczne zasypywanie mieszaniny surowców do kosza
  • systematyczne prowadzenie dokumentacji wymaganej na stanowisku pracy

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Pracownik produkcji Grodzisk Mazowiecki
  • Pracownik biurowy Grodzisk Mazowiecki
  • Pracownik fizyczny Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179