Pracownik produkcji
  • Holandia
Holandia, Oostrum, 0, Holandia
OTTO Special Staffing
12. 4. 2024

Firma jest światowym liderem w dziedzinie bezpiecznego transportu towarów. Rozwiązania firmy są stosowane w branży logistycznej, spedycyjnej i transportowej na całym świecie. Aby zapewnić zgodność z odpowiednimi normami i przepisami, firma zapewnia również doradztwo i szkolenia w zakresie optymalizacji systemów zabezpieczania ładunków.

Jako pracownik produkcji będziesz odpowiedzialny za obsługę maszyn, konserwację sprzętu, przestrzeganie wytycznych dotyczących bezpieczeństwa i pracę z członkami zespołu w celu osiągnięcia celów produkcyjnych. Pracownik produkcji odgrywa kluczową rolę w procesie produkcji, zapewniając jakość i integralność swoich produktów.

Praca w systemie dwuzmianowym rotacyjnym, zmiana od 06:00 do 14:00, zmiana popołudniowa od 14:00 do 22:00. W sumie będziesz pracować 40 godzin tygodniowo, z możliwością pracy w nadgodzinach, które będą opłacone.

Jeśli jesteś pasjonatem zapewniania jakości produktów, pracy z maszynami i bycia częścią współpracującego zespołu, ta rola jest dla Ciebie! Dzięki możliwościom rozwoju, konkurencyjnym benefitom i wspierającej kulturze pracy, ubieganie się o tę rolę to Twój pierwszy krok. Dołącz do zespołu jako pracownik produkcji!

Benefity

  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7

Obowiązki

  • Obsługa maszyn
  • Wymiana bloków
  • Konserwacja sprzętu
  • Umieszczanie gwintowanych bloków do maszyny

Wymagania

  • Posiadasz podobne doświadczenie w pracy
  • Chęć do pracy w systemie zmianowym
  • Dostępność na dłuższy okres
  • Znajomość języka niderlandzkiego i/albo języka angielskiego

Wynagrodzenie

  • 13,27 za godzinę

  • Praca Holandia
  • Praca za granicą
  • Pracownik produkcji Holandia
  • Pracownik ochrony Holandia
  • Pracownik biurowy Holandia
  • Pracownik fizyczny Holandia

  • 120 456
    20 532