Pracownik produkcji
  • Grodzisk mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Praca przy produkcji wyrobów plastikowych

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka

DRMOWY DOJAZD na linii Żyrardów-Grodzisk Maz.

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • badańsanitarno-epidemiologicznychbądź chęci ich wyrobienia
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie3-zmianowym 4-brygadowym
  • komunikatywnej znajomości języka polskiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i zwolnienia lekarskie, odprowadzane składki ZUS)
  • wynagrodzenie godzinowe 28,90 PLN brutto/h
  • premia 200 zł brutto
  • dwie przerwy po 15 minut wliczone w godziny pracy
  • pracę w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym (8 godzin dziennie, 6-14, 14-22, 22-6)
  • bezpłatny dojazd z Żyrardowa

Zadania

  • obsługa linii produkcyjnej
  • pakowanie wyrobu gotowego
  • kontrola wytworzonego produktu
  • sprzątanie swojego stanowiska pracy

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Pracownik produkcji Grodzisk Mazowiecki
  • Pracownik fizyczny Grodzisk Mazowiecki
  • Pracownik biurowy Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714