Pracownik produkcji
  • Czeladź
Czeladź, Czeladź, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
1. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Kontrola jakościowa detali i wyrobów gotowych,
  • Realizacja zleceń (produkcja taśm transportowych, wycinanie, klejenie ręczne lub przy użyciu maszyny),
  • Weryfikacja zamówień w systemie.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenie w pracy na produkcji,
  • Umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym oraz umiejętność czytania rysunku technicznego jest dodatkowym atutem,
  • Chęci do pracy,
  • Sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym.

CO OFERUJEMY?

  • Praca od poniedziałku do piątku na III zmiany,
  • Praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy z możliwością przejścia pod zakład,
  • Premie roczne, świąteczne i wakacyjne,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz pakietu Multisport.

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Czeladź
  • Pracownik produkcji Czeladź
  • Pracownik fizyczny Czeladź
  • Pracownik biurowy Czeladź
  • Czeladź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551