Pracownik Produkcji
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Polska
Final S.A.
23. 3. 2024

FINAL S.A jako członek Grupy Kapitałowej Yawal, wyznacza standardy w branży aluminiowej, łącząc zaawansowaną technologię z tradycją. Nasza specjalizacja to nie tylko produkcja profili aluminiowych, ale także ich lakierowanie oraz prefabrykacja. Dzięki naszej pasji do innowacji, skupiamy się na ciągłym ulepszaniu i rozwijaniu naszych produktów i usług, co przekłada się na trwałe partnerstwa i zaufanie wśród naszych Klientów. Z dumą zatrudniamy ponad 700 Pracowników, którzy są sercem naszej firmy i kluczem do naszego wspólnego sukcesu.

Wzmocnij nasz Zespół na stanowisku Pracownika Produkcji!

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Twoje zadania:

  • Wykonywanie prostych czynności produkcyjnych na linii technologicznej
  • Kontrola jakości produkowanych profili
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej,

Nasze wymagania:

  • Chęć do pracy
  • Sumienność, systematyczność i dokładność,
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowości do pracy w zmianowym systemie 4-brygadowym
  • Doświadczenie w obszarze produkcji - mile widziane

Nasza oferta dla Ciebie:

  • Wynagrodzenie brutto już od 5000!
  • Stabilnego zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Motywujący system premiowy oraz dodatkowy bonus za frekwencję
  • Dodatek za pracę w systemie 4 - brygadowym
  • Dodatkowe nagrody pieniężne z Programu Poleceń
  • Korzystne warunki ubezpieczenia grupowego pakiet oraz prywatnej opieki medycznej
  • Kartę Multisport dofinansowaną przez pracodawcę
  • Bogaty pakiet szkoleń, rozwijający Twoje umiejętności i kompetencje, w tym dostęp do platformy szkoleniowej z możliwością nauki j. angielskiego
  • Realne możliwości awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Zespół pełen pasji i zaangażowania, gdzie każdy ma wpływ na sukces firmy

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik produkcji Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik biurowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik ochrony Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik socjalny Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik kolei Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik umysłowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik fizyczny Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik administracyjno - biurowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik utrzymania ruchu Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik ds. administracji Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190