Pracownik Produkcji
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Śląskie, Polska
Cedrob Foods S.A.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca przy produkcji wędlin, kiełbas, parówek, pasztetów i produktów garmażeryjnych
  • przygotowywanie składników i surowców do produkcji
  • kontrola produktu gotowego
  • obsługa niezbędnych maszyn i narzędzi w procesie produkcji
  • należyta dbałość o bezpieczeństwo i higienę produktu

WYMAGANIA:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym
  • rzetelność, odpowiedzialność
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • smaczne posiłki i przekąski
  • parking dla pracowników
  • pakiet powitalny dla nowozatrudnionych
  • pakiet sportowy
  • inicjatywy organizowane dla pracowników: program Kazien, program poleceń, loterie, konkursy
  • ubezpieczenie grupowe

  • Praca Sosnowiec
  • Pracownik produkcji Sosnowiec
  • Pracownik biurowy Sosnowiec
  • Pracownik ochrony Sosnowiec
  • Pracownik socjalny Sosnowiec
  • Pracownik umysłowy Sosnowiec
  • Pracownik kolei Sosnowiec
  • Pracownik fizyczny Sosnowiec
  • Pracownik administracyjno - biurowy Sosnowiec
  • Pracownik utrzymania ruchu Sosnowiec
  • Pracownik ds. administracji Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190