Pracownik produkcji
  • Ożarów mazowiecki
Ożarów Mazowiecki, Ożarów mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 4. 2024

Oferujemy pracę w miejscowości Duchnice ul. Ożarowska, k. Ożarowa Mazowieckiego, Pruszkowa.

Praca w stabilnej firmie od poniedziałku do piątku.

Na tym stanowisku nie wymagamy doświadczenia. Liczą się chęci i zaangażowanie do pracy. Warunek konieczny to posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub chęć do jej wyrobienia.

Z Pruszkowa możliwość dojazdu autobusem miejskim linii 6.

Oczekujemy

  • posiadania książeczki/badań sanepid lub możliwości wyrobienia
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • chęci do nauki i zdobywania nowych umiejętności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową przez Randstad
  • wynagrodzenie miesięczne ok. 5200 zł brutto (podstawa + premie)
  • pracę w systemie 3-zmianowym (5:45-14, 13:45-22, 21:45-6)
  • pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w branży produkcyjnej

Zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • pakowanie produktów
  • bieżąca kontrola jakości produktów
  • utrzymywanie czystości na stanowisku pracy

  • Praca Ożarów Mazowiecki
  • Pracownik produkcji Ożarów Mazowiecki
  • Pracownik biurowy Ożarów Mazowiecki
  • Pracownik fizyczny Ożarów Mazowiecki
  • Ożarów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190