Pracownik produkcji
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Interesuje Cię stabilna praca oraz pensja na czas? Poszukujesz pracy od zaraz? – świetnie się składa,

już ją dla Ciebie znaleźliśmy :-)

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Miejsce pracy: Kanie (k. Pruszkowa)

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści

PRODUKCJA na numer podany w ogłoszeniu, a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o

szczegółach oferty!

Oczekujemy

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (warunek konieczny)
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (po 8 godz.)
  • mile widziana znajomość j. polskiego (w przypadku kandydatów z zagranicy)
  • nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • atrakcyjny dodatek za pracę w porze nocnej (30 % stawki godzinowej)
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz

    pozostałe świadczenia)
  • BEZPŁATNY transport na trasach: Żyrardów - Kanie, Warszawa – Kanie
  • comiesięczne deputaty w postaci kosmetyków
  • bezpieczny i szybki proces rekrutacji oraz dopełnienie formalności
  • pakiet dodatków Randstad Plus dla każdego pracownika Randstad: karta sportowa i prywatna

    opieka medyczna w atrakcyjnej cenie
  • opiekę Konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i podczas zatrudnienia

Zadania

  • pakowanie gotowych produktów
  • kontrola jakości wyrobu gotowego

  • Praca Pruszków
  • Pracownik produkcji Pruszków
  • Pracownik biurowy Pruszków
  • Pracownik fizyczny Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523