Pracownik Produkcji
  • Głogówek
Głogówek
Paretti
29. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Ogłoszenie o pracę:

Lokalizacja: Głogówek

Stanowisko: Pracownik Produkcji

Wynagrodzenie: 30 zł brutto/godzina

Godziny pracy: Na dwie zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Opis stanowiska:

Firma poszukuje pracownika produkcji, który będzie odpowiedzialny za obsługę maszyn oraz elektronarzędzi, składanie konstrukcji okiennych zgodnie ze standardami firmy oraz przygotowywanie towaru do transportu. Od kandydatów oczekujemy umiejętności posługiwania się narzędziami takimi jak wkrętarka, wiertarka, a także umiejętności czytania podstawowych pomiarów z rysunku technicznego okien/drzwi. Doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej będzie dodatkowym atutem. Wymagana jest dyspozycyjność oraz dobre nastawienie do pracy.

Wymagania:

  • Umiejętności posługiwania się narzędziami (wkrętarka, wiertarka)
  • Doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność i dobre nastawienie do pracy
  • Możliwość pracy na dwie zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • Umiejętność czytania podstawowych pomiarów z rysunku technicznego okien/drzwi

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub Umowę Zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w stabilnie rozwijającej się organizacji

Dodatkowe informacje:

  • Doświadczenie produkcyjne mile widziane, ale nie wymagane.
  • Ramowo 2 zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00), nadgodziny i soboty, zgodnie z potrzebami zakładu.
  • Praca na ogrzewanej hali produkcyjnej, możliwość pracy przy pakowaniu towaru i jego transportowaniu na zewnątrz.

  • Praca Głogówek
  • Pracownik produkcji Głogówek
  • Pracownik biurowy Głogówek
  • Pracownik fizyczny Głogówek
  • Głogówek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190