Pracownik produkcji
  • Głogówek
Głogówek, Głogówek, Opole Voivodeship, Polska
PARETTI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obsługa maszyn

Obsługa elektronarzędzi

Składanie konstrukcji okiennych na produkcji zgodnie ze standardami firmy

Przygotowywanie towaru do transportu

WYMAGANIA:

Umiejętności posługiwania się narzędziami (wkrętarka, wiertarka)

Doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Dyspozycyjności i dobrego nastawienia do pracy

Możliwość pracy na dwie zmiany (6-14, 14-22)

Umiejętność czytania podstawowych pomiarów z rysunku technicznego okien/drzwi

OFERUJEMY:

Umowa Zlecenie

Atrakcyjne wynagrodzenie od 30 zł brutto/h

Pracę w stabilnie rozwijającej się organizacji

  • Praca Głogówek
  • Pracownik produkcji Głogówek
  • Pracownik biurowy Głogówek
  • Pracownik fizyczny Głogówek
  • Głogówek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190