_Pracownik produkcji Głogówek_
  • Głogówek
Głogówek, Głogówek, opolskie, Polska
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
14. 4. 2024

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku: Pracownik produkcji

Obowiązki

  • Obsługa maszyn
  • Obsługa elektronarzędzi
  • Składanie konstrukcji okiennych na produkcji zgodnie ze standardami firmy
  • Przygotowywanie towaru do transportu

Wymagania

  • Umiejętności posługiwania się narzędziami (wkrętarka, wiertarka)
  • Doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjności i dobrego nastawienia do pracy

Oferujemy

  • Umowa Zlecenie
  • Pracę w stabilnie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość korzystania z funduszu socjalnego

  • Praca Głogówek
  • Pracownik produkcji Głogówek
  • Głogówek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190