Pracownik Produkcji
  • Wiązowna
Wiązowna, Wiązowna, Mazowieckie, Polska
Drukarnia Ellert
28. 2. 2024

Drukarnia "Ellert" Sp. z o.o. działającą na rynku od 40 lat i zatrudniającą ponad 250 pracowników poszukuje osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Wiązowna
Opis stanowiska:
• Współpraca z operatorem w zakresie przygotowania i obsługi maszyn i linii produkcyjnych
• Przygotowywanie narzędzi wymaganych do produkcji
• Współpraca w zakresie kontroli nad parametrami produkcyjnymi i jakościowym
• Przewożenie półproduktów i wyrobów gotowych pomiędzy stanowiskami pracy
• Dbałość o zasilanie procesów w materiały i komponenty niezbędne do produkcji
• Utrzymywanie porządku w obszarach pól odstawczych i regałów magazynowych
Wymagania:
• Dynamika w działaniu,
• Umiejętność współpracy z zespołem,
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym ( w tym praca w godzinach nocnych)
• Zaangażowanie i sumienność,
Oferujemy:
• Pracę w ramach umowy pracę,
• Pakiet Benefitów: Opieka Medyczna i Karta Multisport,
• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
• Przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków,
• Możliwość wykonania uprawnień na wózki widłowe UDT u Pracodawcy
Aplikacje prosimy wysyłać na adres @ lub dostarczyć osobiście do Drukarni Ellert ul. Nadrzeczna 17, 05-462 Wiązowna
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.
Na ofercie prosimy umieścić klauzulę: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014r., poz. 1182 ze zm.).
Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Drukarnia Ellert w Wiązownej , ul. Nadrzeczna 17.
Dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego. Jednocześnie informujemy o prawie do dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.

  • Praca Wiązowna
  • Pracownik produkcji Wiązowna
  • Pracownik fizyczny Wiązowna
  • Pracownik biurowy Wiązowna
  • Wiązowna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714