Pracownik produkcji
  • Mszczonów
pracownik produkcji
Mszczonów, Mszczonów, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 4. 2024

Stała praca przy produkcji materiałów budowlanych, bez doświadczenia

lokalizacja: Krze Duże (okolice Mszczonowa, Żyrardowa i Radziejowic)

1 zmiana 6-14, WOLNE WEEKENDY

Oczekujemy

  • motywacji do pracy
  • mile widziane doświadczenie na produkcji
  • uprawnienia UDT będą dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i zwolnienia lekarskie, odprowadzane składki ZUS)
  • wynagrodzenie 4950 zł/mies. brutto
  • pracę na jedną zmianę 6-14
  • możliwość pracy w nadgodzinach - dodatkowo płatne
  • pracę w rodzinnej atmosferze i dobrą kawę
  • profesjonalne wdrożenie

Zadania

  • obsługa prostych maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • układanie wyrobów gotowych na palety
  • etykietowanie worków

  • Praca Mszczonów
  • Pracownik produkcji Mszczonów
  • Pracownik biurowy Mszczonów
  • Pracownik fizyczny Mszczonów
  • Mszczonów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179