Pracownik produkcji | 3 zmiany | Bezpłatny dojazd|
  • Żyrardów
Żyrardów, Żyrardów, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
19. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Oklejanie produktów zgodnie z wytycznymi
  • Pakowanie gotowych produktów
  • Kontrola jakości
  • Prace porządkowe

Wymagania:

  • Książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia - Warunek konieczny
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3- zmianowym ( 6-14/ 14-22 /22-6)
  • Dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Chęć do pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie miesięczne oraz premie kwartalną i roczną - uzależnioną od wyników
  • Dodatek za pracę w porze nocnej,
  • Dodatek za pracę w systemie 4 - brygadowym
  • Paczki z kosmetykami 1 raz w miesiącu
  • Transport z : Warszawy ( Śródmieście, Dw. Zachodni, Ursus), Żyrardowa, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Jaktorowa, Milanówka i Brwinowa.
  • Szkolenie wprowadzające i odzież roboczą

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Żyrardów
  • Pracownik produkcji Żyrardów
  • Pracownik fizyczny Żyrardów
  • Pracownik biurowy Żyrardów
  • Żyrardów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714