Magazynier / Pracownik do kompletowania zamówień
  • Puszcza Mariańska
Puszcza Mariańska, Puszcza Mariańska, Mazowieckie, Polska
POLNIX Sp.j.
6. 4. 2024

Firma Polnix Sp. J. od 1990r. specjalizuje się w projektowaniu i dystrybucji wszelkiego rodzaju osłon i donic do wnętrz, ogrodów, na balkony i tarasy. Jesteśmy nowoczesną firmą i solidnym partnerem handlowym. W Polsce posiadamy dziewięć własnych punktów sprzedaży i współpracujemy z tysiącami klientów w Polsce i za granicą. Zatrudniamy około 80 osób, większość z długoletnim stażem pracy w naszej firmie.

Poszukujemy uczciwych i odpowiedzialnych osób do pracy na magazynie głównym w Nowym Karolinowie (96-330 Puszcza Mariańska) przy trasie Skierniewice-Żyrardów (droga powiatowa 719)

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie towaru na realizację zamówień od klientów,
  • rozładunek kontenerów i dostaw,
  • rozlokowanie towarów na magazynie,
  • wykonywanie dodatkowych poleceń kierownika magazynu.

Wymagania:

  • odpowiedzialność,
  • uczciwość,
  • komunikatywność,
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na magazynie,,
  • mile widziane doświadczenie jako magazynier lub operator wózka widłowego (uprawnienia UDT),
  • prawo jazdy kat. B (dojazd do magazynu we własnym zakresie lub z innymi pracownikami).

Oferujemy:

  • pracę pon.-pt. w godz. 7:00-15:00, sporadycznie pracujące soboty (w sezonie) -dodatkowo płatne,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia, z odprowadzanymi składkami ZUS i podatkiem, umowa o pracę na czas nieokreślony po zakończeniu okresu próbnego (decyzja kierownika),
  • wypłata - podstawa plus prowizja od przygotowanych zamówień 6.500 - 9.000 brutto,
  • możliwość dołączenia do pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego, karty sportowej.

  • Praca Puszcza Mariańska
  • Magazynier Puszcza Mariańska
  • Pracownik produkcji Puszcza Mariańska
  • Pracownik biurowy Puszcza Mariańska
  • Pracownik fizyczny Puszcza Mariańska
  • Puszcza Mariańska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782