Pracownik produkcji
  • Józefów
Józefów, Józefów, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Chcesz pracować w zespole, który codziennie tworzy wyjątkowe kosmetyki? Marzysz o stabilnym zatrudnieniu z atrakcyjną stawką? Lubisz pracę na zmiany i cenisz sobie wolne weekendy?

Mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Prześlij nam swoją aplikację i dołącz do naszego zespołu w firmie z branży kosmetycznej!

Lokalizacja: Józefów (powiat otwocki)

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy przy produkcji
  • zaangażowania i chęci do pracy
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze mieszalników

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stawkę godzinową w przedziale 30-36zł/h brutto (w zależności od doświadczenia)
  • premię + dodatek za pracę w nocy
  • pracę na cały etat w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

Zadania

  • obsługa urządzeń produkcyjnych
  • nadzór jakościowy procesu
  • realizacja zleceń produkcyjnych

  • Praca Józefów
  • Pracownik produkcji Józefów nad Wisłą
  • Pracownik produkcji Józefów
  • Pracownik fizyczny Józefów
  • Pracownik fizyczny Józefów nad Wisłą
  • Pracownik biurowy Józefów
  • Pracownik biurowy Józefów nad Wisłą
  • Józefów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080