Pracownik produkcji // Bez doświadczenia // Praca od zaraz
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie do 4500 zł brutto

Zadania:

  • drobne prace montażowe i wykończeniowe
  • obróbka oraz czyszczenie uszczelek
  • pakowanie gotowych produktów

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik na wysokościach Bielsko-Biała
  • Pracownik instytucji kultury Bielsko-Biała
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864