Praca w Bielsku OD ZARAZ dla każdego/ BEZ doświadczenia!
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Exact Systems Sp. z o.o
10. 4. 2024

Czekamy właśnie na Ciebie w Bielsku na zakładzie z branży samochodowej w obszarze kontroli jakości - oferta dla Pań i Panów - współpraca natychmiast!

Aplikuj (bez CV) lub zadzwoń pod nr.: 7-2-5-2-5-2-2-4-3

Możesz też WYSŁAĆ SMS o treści "oferta bielsko" - ODDZWONIMY!

Opis stanowiska:

selekcja/ wizualna kontrola jakości zaworów

oczyszczanie komponentów

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, liczą się Twoje chęci!

Oferujemy:

stawkę godzinową 27,70 zł brutto

opiekę oraz pomoc Koordynatora

dodatek frekwencyjny do 200,00 zł brutto - doceniamy Twoją obecność

możliwość wypłaty części zgromadzonych środków przed ustalonym terminem wypłaty (raz w miesiącu) - Exact Pay

praca w systemie 3 zmianowym

dodatek weekendowy, stawka 41,55 zł brutto

kartę Multisport

umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)

formalności w telefonie (elektroniczna umowa)

stały wgląd do przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People GO

zaplecze socjalne i parking przy zakładzie

  • Praca Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293