Operator/ka wsparcia produkcji (bez doświadczenia)
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
AAS Recruitment
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • szlifowanie, polerowanie i czyszczenie elementów
  • obsługa maszyn produkcyjnych- doświadczenie nie jest wymagane

WYMAGANIA:

  • gotowość do pracy zmianowej
  • nastawienie na długofalową współpracę
  • sumienność, zaangażowanie

OFERUJEMY:

  • stabilną współpracę bez doświadczenia
  • możliwość szybkiego zarobku
  • stawkę godzinową
  • dodatki: +20% noc, +50% sobota +100% niedziela
  • 3 zmiany
  • umowę zlecenie (płatne chorobowe- składki ZUS)
  • wsparcie od pierwszych dni współpracy
  • kartę Multisport
  • grupowe ubezpieczenie, PPK
  • możliwość zaliczek już po 2 miesiącach współpracy

  • Praca Bielsko-Biała
  • Operator Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Operator koparki Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator wózków widłowych Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179