Pracownik / pracownica ds. organizacyjno prawnych
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
30. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Realizacja zadań w zakresie BHP;
  • Administracja i koordynacja szkoleń BHP;
  • Mapowanie wypadków i zdarzeń potencjalnie wypadkowych;
  • Tworzenie prezentacji i statystyk BHP;
  • Proaktywna współpraca z działami firmy, instytucjami zewnętrznymi i organami nadzoru prewencja w zakresie bezpieczeństwa i profilaktyki zdrowia;
  • Rozwijanie świadomości bezpieczeństwa pracy wśród współpracowników;
  • Udział w projektach ogólnofirmowych;
  • Wykonywanie innych zadań zleconych.

WYMAGANIA:

Kogo szukamy?

  • Posiadasz wykształcenie kierunkowe BHP lub jesteś w trakcie zdobywania uprawnień;
  • Wyróżnia Cię umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność;
  • komunikujesz się w języku angielskim na poziomie min. średniozaawansowanym B2 -mile widziane.
  • Jesteś otwarta/y na udział w projektach organizacji pracy w przedsiębiorstwie.

OFERUJEMY:

Co zyskasz dołączając do ekipy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w obszarze BHP;
  • Możliwość przyłączenia się do licznych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych poprzez Fundację Leroy Merlin Polska.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523