Ekspert ds. prawnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
2. 5. 2024

1024031801

Obowiązki

  • Przygotowywanie umów o współpracy w zakresie pośrednictwa kredytowego (kredyty ratalne, kredyty gotówkowe)
  • Odpowiedzialność za instrukcje służbowe, procedury produktowe i sprzedażowe
  • Współpracę z klientem zewnętrznym i wewnętrznym Banku
  • Udział w projektach realizowanych w jednostce
  • Aktywne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami
  • Podejmowanie działań usprawniających pracę własną i innych
  • Wspieranie innowacji i wdrażanie ich w praktykę

Wymagania

  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (praca w banku lub u pośrednika kredytowego)
  • Masz praktyczną wiedze w zakresie ustawy o kredycie konsumenckim, zasad outsourcingu bankowego, RODO etc.
  • Posiadasz wiedzę z zakresu budowy modeli prawnych pośrednictwa kredytowego, szczególnie w zakresie sprzedaży ratalnej
  • Masz ukończone studia wyższe, preferowane prawnicze
  • Zaangażowanie, dokładność i umiejętność organizacji pracy – to cechy, które opisują właśnie Ciebie
  • Jesteś elastyczny i potrafisz dostosować się do zmieniających się priorytetów
  • Odnajdujesz się w pracy przy kilku projektach jednocześnie
  • Jesteś otwarty na zmiany i lubisz dynamiczne środowisko pracy

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864