Pracownik ogólnobudowlany
  • Warszawa, domofon 401 IV piętro
mazowieckie, Warszawa, domofon 401 IV piętro, mazowieckie, Polska
Międzyzakładowe Spółdzielcze Zrzeszenie Budowy Domów Mieszkalnych "OCHOTA
16. 4. 2024

MSZBDM – „Ochota” od początku jest i pozostaje  instytucją o charakterze „non profit”, czyli – nie dla zysku. Istotną kwestią pozostaje dążenie do obniżania kosztów inwestowania, budowy, a potem eksploatacji domów i mieszkań, którymi MSZBDM – „Ochota” administruje.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac konserwatorskich na poszczególnych nieruchomościach z zasobu spółdzielni
  • ocena zgłaszanych usterek pod względem przyczyn ich powstania i proponowanie zakresu koniecznych napraw
  • realizacja wszystkich innych zadań zleconych wynikających z charakteru pracy

Wymagania:

  • znajomość podstawowych zagadnień budowlanych
  • samodzielność w działaniu i zaangażowanie
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność wykonywania prac typu "złota rączka"

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 1/2 etatu z możliwością przejścia na cały etat
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • odzież ochronną
  • świadczenia socjalne

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246