Pracownik ogólnobudowlany - cieśla - zbrojarz - murarz - bez delegacji
  • Janki
mazowieckie, Janki, mazowieckie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma z Warszawy, specjalizująca się w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych, poszukuje pracowników na stanowisko:

Cieśla – Zbrojarz – Murarz (Pracownik ogólnobudowlany)

Jesteśmy otwarci na zatrudnienie obcokrajowców oraz pomocników.

Miejsce pracy: Janki k/Warszawy.

Stawka: 25-30 netto/h.

Inwestycje: Budowy domów jednorodzinnych.

Zadania:

-         Wykonywanie prac niezbędnych przy wznoszeniu budynków – prace ciesielskie, zbrojarskie, murarskie.

Wymagania

-         Doświadczenie w branży,

-         Nie wymagamy potwierdzenia na papierze, ale chęci do pracy i stabilności jako pracownik.

Gwarantujemy:

-         Zatrudnienie na umowę zlecenie,

-         Pracę od poniedziałku do piątku – weekendy wolne,

-         Paczki świąteczne,

-         Kursy.

  • Praca mazowieckie
  • Cieśla Wysokie Mazowieckie
  • Cieśla mazowieckie
  • Zbrojarz Wysokie Mazowieckie
  • Zbrojarz mazowieckie
  • Murarz Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246