Pracownik ogólnobudowlany
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
REGESS
6. 5. 2024

Generalny wykonawca, prowadzący roboty na terenie Belgii poszukuje doświadczonych podwykonawców: do prac ogólnobudowlanych, wykończeniowych, malowanie, tynkowanie, szpachlowanie inne prace wykończeniowe.

Obowiązki

•  malowanie, tynkowanie, szpachlowanie inne prace wykończeniowe.

Wymagania

• doświadczenie przy pracach wykończeniowych,
• systematyczność i terminowość w realizacji zadań,
• mobilność, dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii,
• własna działalność gospodarcza, A1
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana).

Oferujemy

• wynagrodzenie od 18 euro/h,
rozliczenie dwutygodniowe,
• pomoc przy zakwaterowaniu.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny +48 510 926 234

  • Praca Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    126 572
    20 278