Pracownik ogólnobudowlany - umowa/B2B - Bemowo
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
firma
30. 4. 2024

Firma realizująca kompleksowe inwestycje “pod klucz” poszukuje pracowników na stanowisko:
Pracownika ogólnobudowlanego
Miejsce pracy: Warszawa, Bemowo.
Stawka: 28 – 30 zł netto/h.
Rodzaj inwestycji: Budowa bloków mieszkalnych.
Zadania:
• Realizacja zadań budowlanych związanych z powstawaniem nowych obiektów.
Wymagania:
• Posiadanie doświadczenia w branży budowlanej,
• Gotowość do pracy i zaangażowanie,
• Stabilność i niezawodność by móc stać się wartościowymi członkami naszego zespołu.
Gwarantujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie, rozliczenie z metra kwadratowego lub działalność gospodarczą,
• Pracę od poniedziałku do piątku, z wolnymi weekendami,
• Gwarancję stałego zatrudnienia, co stanowi dodatkowy atut dla pracownika.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 537 504 404 – Karolina. W przypadku braku odpowiedzi, prosimy o wysłanie SMS o treści „Bemowo” – oddzwonię.
KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018