Pracownik ogólnobudowlany - stała praca - bez delegacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Dodano
16.05.2024
Numer referencyjny
8747_6966

Firma realizująca kompleksowe inwestycje "pod klucz" poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownika ogólnobudowlanego

Miejsce pracy: Warszawa, dzielnica Marynin.

Stawka: 28 - 30 zł netto/h.

Rodzaj inwestycji: Budowa bloków mieszkalnych.

Zadania:

  • Wykonywanie prac ogólnobudowlanych przy wznoszeniu nowych obiektów.

Wymagania:

  • Posiadanie doświadczenia w branży budowlanej,
  • Gotowość do pracy i zaangażowanie,
  • Stabilność i niezawodność by móc stać się wartościowymi członkami naszego zespołu.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie, rozliczenie z metra kwadratowego lub działalność gospodarczą,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, z wolnymi weekendami,
  • Gwarancję stałego zatrudnienia, co stanowi dodatkowy atut dla pracownika.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 537 504 404 - Karolina. W przypadku braku odpowiedzi, prosimy o wysłanie SMS o treści "Marynin" - oddzwonię.

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353