Pracownik ogólnobudowlany
  • Holandia
Holandia, Amsterdam, Rotterdam, 0, Holandia
BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.
16. 4. 2024

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. do nowych projektów budowlanych w Holandii poszukuje fachowców budowlanych

Twoje zadania

  • Prace ogólnobudowlane
  • Mile widziane doświadczenie w montażu systemów szalunkowych DOKA, PERI
  • Nie musisz znać języka - Praca w polskiej ekipie !

Czego oczekujemy?

  • Udokumentowanego doświadczenia z zakresu prac ogólnobudowlanych
  • Samodyscypliny i umiejętności pracy w zespole
  • Dokładności w wykonywaniu zadań
  • Chęci do odbycia kursu i zdobycia certyfikatu VCA - Uwaga pokrywamy koszty kursu

  • Przestrzegania zasad BHP i regulaminu pracy na budowie

Co oferujemy w zamian?

  • Stałą współpracę w oparciu o projekty na terenie Holandii
  • Zatrudnienie bezpośrednio u polskiego pracodawcy
  • Umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS
  • Terminowe wynagrodzenie (do 10 dnia każdego miesiąca płatne w Euro)
  • Zakwaterowanie i transport do Holandii - GRATIS !!
  • Refundacje i pomoc w kursie VCA
  • Odzież i obuwie ochronne
  • Dofinansowanie do wczasów i kolonii dzieci
  • I inne benefity
  • Minimum formalności i wsparcie na każdym etapie

  • Praca Holandia
  • Praca za granicą
  • Pracownik ochrony Holandia
  • Pracownik biurowy Holandia
  • Pracownik fizyczny Holandia
  • Pracownik produkcji Holandia

  • 120 448
    20 659