Pracownik produkcji
  • Holandia
Holandia, Veldhoven, 0, Holandia
OTTO Special Staffing
27. 4. 2024

Firma specjalizuje się w obróbce wyrobów stalowych. Stali się ekspertami w malarstwie proszkowym i metalizacji, cynkowaniu metali. Następnie postanowili spróbować swoich sił w malowaniu „na mokro” i wszystkim, co może zostać obrobione w kabinie natryskowej. W rezultacie obecnie mogą zaoferować swoim klientom szeroki zakres usług specjalistycznych!

Jako pracownik produkcyjny jesteś odpowiedzialny za zawieszanie metalowych elementów na hakach, sprawdzanie, czy metalowe elementy są odpowiednio przygotowane do ocynkowania, a także będziesz odpowiedzialny za obsługę maszyn i montaż niektórych małych części.

Będziesz pracować od poniedziałku do soboty w systemie zmianowym, zmiana poranna zaczyna się od 6:00 do 14:45 i zmiana popołudniowa od 14:45 do 23:30. W ciągu tygodnia przepracujesz 40 godzin, z możliwością pracy na nadgodziny za które otrzymasz dodatki.

W pierwszych dniach zostaniesz wdrożony/-a i otrzymasz instrukcje bezpieczeństwa. Zostaniesz przeszkolony/-a pod kątem zapoznania się z firmą i swoimi obowiązkami. Dołącz do zespołu jako pracownik produkcji!

Benefity

  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7

Obowiązki

  • Montowanie produktów
  • Zawieszanie metalowych elementów
  • Sprawdzanie metalowych elementów
  • Przygotowywanie elementów

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dostępność na dłuższy okres
  • Znajomość języka angielskiego i/lub holenderskiego

Wynagrodzenie

  • 13,27 za godzinę

  • Praca Holandia
  • Praca za granicą
  • Pracownik produkcji Holandia
  • Pracownik biurowy Holandia
  • Pracownik fizyczny Holandia
  • Pracownik ochrony Holandia

  • 118 806
    18 864