Pracownik obsługi sekretariatu
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Klient portalu Praca.pl
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • administrowanie i obsługa centrali telefonicznej, korespondencji, współpraca z kurierami,
  • obsługa sekretariatu, recepcji, przyjmowanie gości,
  • pełnienie funkcji asystenckich dla biura zarządu, m.in. prowadzenie kalendarza spotkań, organizowanie podróży służbowych, organizacja i obsługa spotkań i eventów firmowych,
  • współtworzenie programów EB,
  • zarządzanie flotą samochodową - ubezpieczenia, opłaty abonamentowe, zakup, przeglądy, naprawy,
  • współpraca serwisami i firmami zewnętrznymi,
  • pomoc przy innych zleconych zadaniach.

Wymagania
  • pozytywne nastawienie do pracy,
  • dostępność do pracy w godzinach 08:00-16:00,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne dostosowanie stylu pracy do stanowiska reprezentującego firmę,
  • wykształcenie min. średnie - może być w trakcie studiów,
  • umiejętność samodzielnego organizowania własnej pracy,
  • kreatywność podczas organizacji eventów, chęć tworzenia programów EB,
  • dyskrecja: Zachowanie pełnej poufności w kwestiach dotyczących firmy oraz pracowników,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office, zwłaszcza Excel, Power Point,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
  • pracę w stabilnej firmie w międzynarodowym, ambitnym, kreatywnym zespole,
  • perspektywę rozwoju w organizacji i poszerzania zakresu odpowiedzialności w zależności od samodzielnych chęci rozwoju,
  • otwartość na proponowane zmiany, ulepszenia w zakresie zajmowanego stanowiska,
  • atrakcyjny pakiet benefitów,
  • parking dla pracowników.

  • Praca Łódź
  • Obsługa hotelowa Łódź
  • Obsługa gastronomii Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749