Pracownik Obsługi Klienta w Dziale Handlowym - NTO
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utrzymywanie i utrzymywanie dobrego związku z klientami

WYMAGANIA:
  • stosowania nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami,
  • analitycznego myślenia,
  • silna motywacja, zaangażowanie oraz orientacja na osiągnięcia celów,
  • prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do wyjazdów służbowych,

OFERUJEMY:

  • stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca na urlopie w czasie pracy, (praca od poniedziałku do pracy)
  • pakiet socjalny, (m.in. karty multisport, bony świąteczne, ośrodek wypoczynkowy dla pracowników z rodzinami nad jeziorem, imprezy integracyjne, tajemnicze do wypoczynku dzieci, paczki mikołajowe dla dzieci,)
  • udział w szkoleniach, rozwoju zawodowym,

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Tajemniczy klient Łódź
  • Obsługa hotelowa Łódź
  • Obsługa gastronomii Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315