Pracownik Sekretariatu
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
18. 4. 2024

e-work HR Company Poland aktualnie dla jednego ze swoich klientów poszukuje kandydata na stanowisko:Pracownika Sekretariatu

Obowiązki

  • kompleksowa organizacja i obsługa sekretariat
  • Skanowanie oraz wprowadzanie dokumentacji do systemu
  • obsługa spotkań oraz połączeń telefonicznych
  • zapewnienie właściwego i terminowego przepływu informacji i dokumentów
  • archiwizowanie dokumentów
  • wsparcie pozostałych działów firmy w bieżącej obsłudze administracyjnej
  • dbanie o porządek i pozytywny wizerunek sekretariatu, oraz firmy
  • Zarządzanie korespondencją mailową, telefoniczną, listowną i innymi formami komunikacji oraz wysyłka korespondencji
  • Dbanie o kompleksowe zaopatrzenie biura
  • Sporządzanie pism/wniosków
  • Inne prace administracyjne wymagania

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w sekretariacie – warunek konieczny
  • podstawowa wiedza z zakresu księgowości mile widziana
  • znajomość MS Office
  • dokładność, terminowość i bardzo dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie, samodzielność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • praca w oparciu o umowę o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku w g.8:00-16:00
  • wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia

  • Praca Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik instytucji kultury Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190