Pracownik montażu
  • Holandia
Holandia, Venlo, 0, Holandia
OTTO Special Staffing
19. 4. 2024

Firma ma ponad 55 lat doświadczenia w obróbce, naprawie i remontach części dla różnych branż. Wieloletnia współpraca z klientami na rynku krajowym i międzynarodowym charakteryzuje się dużym uznaniem i zaufaniem. Gwarantują one wysoką jakość, elastyczność i niezawodność dostaw. Pod koniec 2023 roku firma stała się częścią największego producenta blach w krajach Beneluksu i słynie z jakości i kunsztu swoich produktów.

Jako pracownik montażu będziesz odpowiedzialny za wsparcie działu obróbki mechanicznej, który jest odpowiedzialny za końcowy montaż produktów złożonych dla różnych klientów i branż. Dział, w którym będziesz pracować, zajmuje się końcową obróbką produktów i między innymi decyduje o tym, czy produkt spełnia wymagania klienta. Będziesz odpowiedzialny za precyzyjną obróbkę części - gratowanie, gwintowanie, nawiercanie, oczyszczanie itp.

Będziesz pracować na zmianę dzienną od poniedziałku do piątku, zaczynając o 7:30 i kończąc o 16:15. W przybliżeniu łączny czas pracy wyniesie 32 godziny tygodniowo.

Najpierw firma chciałaby przeprowadzić z Tobą rozmowę kwalifikacyjną, aby lepiej Cię poznać, którą można przeprowadzić online lub na żywo. Po pierwszym etapie weźmiesz udział w dniu zapoznawczym, podczas którego pracownik przedstawi Ci czynności związane z pracą, firmę oraz poinformuje o zasadach i procedurach bezpieczeństwa. Dołącz do zespołu jako pracownik montażu!

Benefity

  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7

Obowiązki

  • Praca na linii montażowej
  • Montaż produktów
  • Sprawdzanie jakości
  • Obróbka mechaniczna części
  • Praca z wykorzystaniem narzędzi

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii B
  • Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego

Wynagrodzenie

  • 13,75 za godzinę

  • Praca Holandia
  • Praca za granicą
  • Pracownik ochrony Holandia
  • Pracownik biurowy Holandia
  • Pracownik fizyczny Holandia
  • Pracownik produkcji Holandia

  • 120 448
    20 659