Pracownik linii produkcyjnej – Operator maszyn
  • Lubań
Lubań, Lubań, Dolnośląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
17. 4. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Miejsce pracy: Bolesławiec

Zadania:

  • Przygotowywanie aplikacji betonowej zgodnie z dokumentacją oraz dokumentacją dotyczącą przygotowania z przygotowaniem, wydawaniem i transportem mieszanki betonowej
  • Zgłaszanie zapotrzebowania, kontrola asortymentu i jakości materiałów do produkcji
  • Kontrola jakości substancji betonowych oraz substancji organicznych
  • Nadzór i kontrola nad linią produkcyjną
  • Kontrola stanu urządzeń na linii oraz utrzymywanie konserwacji
  • Realizacja działań zgodnie z określonymi zadaniami w planie produkcyjnym
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie jakości
  • Współpraca z działem kontroli jakości w zakresie stosowania norm jakości
  • Wykonanie innych zadań zleconych, zastosowanie z potrzebami związanymi z pracą
Wymagania:
  • Wykształceniezawodowelub techniczne
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Funkcjonalnelogicznemyślenie
  • Techniczna obsługa linii produkcyjnej
  • Obsługa komputera
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 1-2-zmianowym
Oferta:
  • Stabilna praca z odłączonym rozwojem osobistym
  • Zatrudnienie w oparciu oumowę o pracę tymczasowąz możliwością rozwoju i późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez naszego klienta
  • System pracy 8-godzinny, 1-2-zmianowy –wolne weekendy
  • Praca bezpośrednio w Bolesławcu
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie – dodatkowe od doświadczenia

Kontakt w sprawie ofert: 668 869 469.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

  • Praca Lubań
  • Operator maszyn Lubań
  • Operator Lubań
  • Pracownik produkcji Lubań
  • Pracownik fizyczny Lubań
  • Pracownik biurowy Lubań
  • Lubań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075