OPERATOR MASZYN
  • Nowogrodziec
Nowogrodziec, Nowogrodziec, dolnośląskie, Polska
Noelken Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Firma produkcyjna NOELKEN Sp. z o.o. z siedzibą w Nowogrodźcu producent wyrobów kosmetycznych i toaletowych zatrudni możliwie jak najszybciej:OPERATORÓW MASZYN

Obowiązki

  • •Obsługa maszyn produkcyjnych w sposób zapewniający osiągnięcie optymalnych wyników produkcyjnych.
  • •Przeprowadzanie zmiany artykułów i przezbrajanie maszyn zgodnie z wymogami technologicznymi i jakościowymi.
  • •Pobieranie prób gotowego produktu, prowadzenie dokumentacji kontrolnej.
  • •Współpraca z kontrolą jakości w celu zapewnienia jak najwyższej jakości produktów.
  • •Prowadzanie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z instrukcjami wewnętrznymi.

Wymagania

  • •Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.
  • •Znajomość programów związanych z obsługą maszyn produkcyjnych mile widziane
  • •Umiejętność pracy w zespole.
  • •Komunikatywność i zaangażowanie.
  • •Mile widziane wykształcenie techniczne

Oferujemy

  • •Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • •Atrakcyjne warunki wynagradzania
  • •Częściowy zwrot za dojazdy
  • •Prywatną opiekę medyczną
  • •Przeszkolenie przez wykwalifikowany zespół

  • telefon kontaktowy 603 187 530

  • Praca Nowogrodziec
  • Operator maszyn Nowogrodziec
  • Operator Nowogrodziec
  • Nowogrodziec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030