Operator maszyn
  • Gryfów Śląski
Gryfów Śląski, Gryfów Śląski, dolnośląskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej

  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem i wykonywania czynności zgodnie z instrukcją

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Umiejętność dobrej komunikacji i współpracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilizację i bezpieczeństwo zatrudnienia- większość naszych pracowników świętuje z nami 10- letni staż pracy

  • Umowę o pracę bezpośrednio z firmą Dr Schumacher Sp. Z o.o.

  • Stałe wynagrodzenie miesięczne + system premiowy (do 1 000 zł brutto)

  • System corocznych rewizji wynagrodzeń i podwyżek

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortowe warunki pracy: brak zapylenia i uciążliwego hałasu, doświetlone światłem naturalnym hale produkcyjne, stała temperatura i wilgotność pomieszczenia 20-21 stopni

  • 8- tygodniowy program wdrożenia do pracy na stanowisku Operatora maszyn (wewnętrzne warsztaty i szkolenia prowadzone przez doświadczonych trenerów)

  • Aktywny udział w optymalizacji procesu produkcji i premie z tytułu wprowadzenia projektu racjonalizatorskiego (300-400 zł brutto)

  • Satysfakcjonujący poziom obsługi naszych pracowników: darmowe napoje (herbata, woda), wysokiej jakości odzież robocza i środki ochrony osobistej serwisowane przez firmę, nowoczesny park maszynowy

  • Standardowy pakiet medyczny w Medicover opłacony przez pracodawcę

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

  • Rozbudowany pakiet świadczeń świątecznych i okolicznościowych: premia z okazji świąt, dofinansowanie wypoczynku, pożyczka zakładowa z atrakcyjnym oprocentowaniem, spotkania integracyjne

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i dofinansowanie do studiów

  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego i/lub niemieckiego na platformie eTutor

  • Wolne weekendy (pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym)

  • Duży parking pracowniczy w siedzibie firmy przy ulicy Jeleniogórskiej 12 w Lubaniu

  • Praca Gryfów Śląski
  • Operator maszyn Gryfów Śląski
  • Operator Gryfów Śląski
  • Gryfów Śląski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190