PRACOWNIK FIZYCZNY DO TERENÓW ZIELONYCH (SZKOŁA PODSTAWOWA)
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Kacpra Karlińskiego 6, 01-262 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 403
11. 4. 2024
od 4 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)

pielęgnacja zieleni i roślinności znajdującej się na terenie szkoły: - wycinka, przycięcia, nawożenie podlewanie - usuwanie chwastów grabienie liście w okresie jesiennym odśnieżanie w okresie zimowym koszenie trawy sprzątanie chodników i terenu należącego do szkoły sprzątanie śmietników mycie maszyną holi szkolnych zamykanie i otwieranie szkoły.

Inne wymagania
Wymagania: co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe, komunikatywna znajomość języka polskiego.
Zakres obowiązków: pielęgnacja zieleni i roślinności znajdującej się na terenie szkoły: - wycinka, przycięcia, nawożenie podlewanie - usuwanie chwastów grabienie liście w okresie jesiennym odśnieżanie w okresie zimowym koszenie trawy sprzątanie chodników i terenu należącego do szkoły sprzątanie śmietników mycie maszyną holi szkolnych zamykanie i otwieranie szkoły.
Godziny pracy: 7:00 - 15:00, 11:00 - 19:00.
[Zgłoszenia: e-mail: rekrutacja.sp403@eduwarszawa.pl

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zmianowosc
dwie zmiany

Jezyki
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190