NAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ (SZKOŁA PODSTAWOWA, WARSZAWA-MOKOTÓW) K/M
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Różana 22/24, 02-569 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Szkola Podstawowa Specjalna nr 111
27. 4. 2024
od 4 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- ewidencjonowanie i wypożyczanie księgozbioru za pomocą modułu e-biblio (Librus),
- zamawianie dotacyjnych podręczników i pomocy naukowych oraz rozliczanie przyznanej dotacji,
- organizowanie lekcji bibliotecznych,
- doraźne zastępstwa.

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie wyższe (biblitekoznawstwo, oligofrenopedagogika), co najmniej półroczne doświadczenie zawodowe. Bardzo dobra znajomość języka polskiego. Do wynagrodzenia zasadniczego doliczany dodatek stażowy, dodatek motywacyjny, dodatek za warunki trudne.
Wynagrodzenie zależne od posiadanego stopnia awansu zawodowego. W sumie wynagrodzenie nie niższe niż najniższa krajowa.
Obowiązki:
[Zgłoszenia: tel. 22 277 18 21; e-mail: sekretariat.sps111@eduwarszawa.pl

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), kierunek: Bibliotekoznawstwo/Oligofrenopedagogika

  • Praca mazowieckie
  • Nauczyciel Wysokie Mazowieckie
  • Nauczyciel mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072