Pracownik Działu Archiwizacji
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 6. 2024

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Działu Archiwizacji.

Oczekujemy

  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność logicznego myślenia,
  • dokładność, odpowiedzialność,
  • zaangażowanie,
  • komunikatywność.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 15:30,
  • pracę w firmie o dojrzałej kulturze organizacyjnej,
  • możliwość skorzystania z opieki medycznej bądź karty sportowej,
  • udział w programie wdrożeniowym nowego pracownika (wyposażenie w wiedzę,
    niezbędna na danym stanowisku),
  • program szkoleń e-learningowych z zakresu zasad funkcjonowania działalności,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Zadania

  • weryfikowanie zawartości paczek z dokumentacją jaką otrzymujemy z oddziałów,
  • przekazanie korespondencji do odpowiednich osób w centrali,
  • weryfikacją dokumentów pozostających w dziale archiwizacji,
  • kompletacją dokumentów w dziale archiwizacji, ich segregowanie, wpinanie itp.,
  • przygotowywanie dokumentacji do zewnętrznego archiwum oraz wykonywanie powierzonych
    bieżących działań.

  • Praca Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kraków
  • Pracownik utrzymania ruchu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080