Pracownik Działu Mięso
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Selgros PL Sp. z o.o.
23. 5. 2024

516

Obowiązki

  • rozbiór i pakowanie mięsa,
  • transport i wykładanie towaru na półki,
  • dbanie o właściwą ekspozycję towaru,
  • kontrola daty ważności produktów oraz paramentów związanych z systemem HACCP,
  • profesjonalna obsługa klienta.

Wymagania

  • chętnych do nauki i poszerzania swoich kompetencji (istnieje możliwość szkolenia pod okiem doświadczonych rzeźników),
  • gotowych do podjęcia pracy w systemie zmianowym (również w weekendy),
  • nastawionych na rzetelną realizację zadań,
  • komunikatywnych i potrafiących pracować w zespole,
  • posiadających aktualną książeczkę zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczającą do kontaktu z żywnością (Sanepid) lub gotowych do jej szybkiego wyrobienia.

Oferujemy

  • #Poszukujemy Osób:

Źródło: Selgros/Praca

  • Praca Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kraków
  • Pracownik utrzymania ruchu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157