Manager Działu Technicznego
  • Kraków, małopolskie
Kraków
3. 2. 2024

Miejsce pracy: Kraków/Modlnica

             ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektach wdrażających udoskonalane i owe urządzenia dla branży medycznej
  • Zarządzanie działem serwisu, zaopatrzenia i kompletacji produkcji i montażu
  • Współpraca z organami zewnętrznymi wspierającymi wytwarzanie nowych funkcjonalności urządzeń
  • Diagnozowanie serwisu i napraw urządzeń medycznych
  • Prowadzenie harmonogramów wykonywanych prac, sprawdzanie warunków BHP, inwentaryzacji magazynu, rozwiązywanie problemów organizacyjnych i produkcyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku managerskim lub kierowniczym
  • Wiedza techniczna z zakresu mechaniki, pneumatyki i elektryki - warunek konieczny
  • Predyspozycje managerskie do delegowania i nadzorowania pracy
  • Zarządzanie projektami
  • Praktyczna wiedza z zakresu: zasad produkcji, certyfikacji IOS, czytania planów i rysunków technicznych oraz drukiem 3D
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 5000 - 10000 zł netto/umowa B2B (ryczałt)
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • System pracy stacjonarnej
  • Opłacone składki ZUS i podatek dochodowy przez pracodawcę
  • Możliwość skorzystania z księgowości firmy do rozliczeń działalności gospodarczej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

  • Praca Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570