Pracownik ds. zakupów i kooperacji
  • Mikołów
pracownik ds. zakupów i kooperacji
Mikołów, Mikołów, śląskie, Polska
Z.M. Wiromet S.A.
24. 5. 2024

Zakłady Mechaniczne "WIROMET" Spółka Akcyjna w Mikołowie to firma produkcyjna, której klientami są zakłady energetyczne, kopalnie oraz firmy wykorzystujące w swojej produkcji elementy odlewane. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy ze znaczącymi krajowymi przedsiębiorstwami i międzynarodowymi korporacjami, co świadczy o naszych wysokich kompetencjach w każdym zakresie.

Obowiązki

  • przyjmowanie i bieżąca realizacja zapotrzebowań na materiały, towary oraz usługi zewnętrzne,
  • przeprowadzanie aktywnej ofertacji wśród potencjalnych dostawców materiałów, towarów i usług,
  • negocjowanie zamówień, cen i terminów dostaw materiałów, towarów i usług,
  • przygotowanie zamówień i składanie ich u dostawców,
  • monitorowanie dostaw,
  • prowadzenie bieżącej i okresowej kwalifikacji dostawców materiałów, towarów i usług,
  • prowadzenie spraw związanych z reklamacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi zamówień.

Wymagania

  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • dobra organizacja pracy własnej i odpowiedzialne podejście do obowiązków.
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość Ms Excel,
  • umiejętność planowania i analizowania danych,

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wdrożenie i przygotowanie do wykonywanych obowiązków w okresie próbnym
  • przyjazna atmosferę współpracy nastawiona na realizację wyznaczonych zadań
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i efektów pracy

  • Praca Mikołów
  • Pracownik produkcji Mikołów
  • Pracownik fizyczny Mikołów
  • Pracownik biurowy Mikołów
  • Mikołów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509