Młodszy Specjalista ds. zakupów
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
STRABAG BMTI Sp. z o.o.
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury w Polsce i realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań możemy wykonywać złożone projekty budowlane z zachowaniem najwyższej jakości. Mamy istotny udział w budowie polskich obiektów mostowych, dróg i autostrad, o zróżnicowanej wielkości i różnym stopniu zaawansowania technologicznego.

Zostań częścią naszego zespołu!

Miejsce pracy: Warszowice / Tychy

Zadania

  • pozyskiwanie nowych dostawców oraz współpraca z dotychczasowymi;
  • zamówienia części zamiennych zgodnie z zapotrzebowaniem;
  • prowadzenie gospodarki magazynowej;
  • prowadzenie gospodarki odpadami.

Wymagania

  • umiejętności zakupowe, w tym znajomość technik negocjacyjnych;
  • znajomość branży motoryzacyjnej;
  • znajomość gospodarki magazynowej;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • obsługa programów MS Excel, Power Point;
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózek widłowy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.