Specjalista ds. zakupów
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Link Consulting Doradztwo Personalne
13. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres zadań:
• zapewnienie zaopatrzenia w zakresie podległych grup materiałowych
• podejmowanie decyzji co do poziomu cen i zapasów magazynowych
• pozyskiwanie nowych dostawców w kraju i zagranicą
• negocjowanie warunków handlowych
• ocena i kontrola rozwoju współpracy z dostawcami
• analiza zakupów pod względem produkt-cena-jakość-logistyka
• monitorowanie cen giełdowych strategicznych surowców
• realizacja i monitorowanie procesu zakupu od zamówienia do dostawy
• realizacja procesu reklamacyjnego dostaw
• wyjazdy służbowe, udziały w targach
Wymagania:
• znajomość branży części elektronicznych/mechanicznych
• pożądana znajomość branży tworzyw sztucznych, metalowych, pokrywania powierzchni (galwanizacja, lakiernictwo itp.)
• dobra znajomość j. angielskiego
• doświadczenie w pozyskiwaniu nowych źródeł zakupu oraz prowadzeniu negocjacji warunków handlowych w kraju i za granicą
• bardzo dobra umiejętność obsługi MS Excel
• doświadczenie w pracy z systemem ERP
• umiejętność pracy pod presją czasu
• działanie zorientowane na wyniki
Oferujemy:
• zatrudnienie w rozwijającej się firmie o uznanej i stabilnej pozycji na rynku,
• warunki do rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
• pracę w młodym i dynamicznym zespole,
• korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne).

  • Praca Tychy
  • Specjalista ds. Zakupów Tychy
  • Specjalista ds. Sprzedaży Tychy
  • Specjalista ds. marketingu Tychy
  • Specjalista ds. ofertowania Tychy
  • Specjalista ds. Zarządzania Tychy
  • Specjalista ds. Eksportu Tychy
  • Specjalista ds. transportu Tychy
  • Specjalista ds. HR Tychy
  • Specjalista ds. turystyki Tychy
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458