PRACOWNIK DO OBSŁUGI MASZYN ZBROJARSKICH
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
CENTROSTAL WROCŁAW S A
8. 5. 2024

P.W. CENTROSTAL- WROCŁAW Spółka Akcyjna jest wiodącym dystrybutorem pełnego asortymentu wyrobów hutniczych w Polsce południowo-zachodniej.

Obsługujemy kompleksowo przedsiębiorstwa produkcyjne i inwestycje budowlane na terenie całej Polski

W związku z dynamicznym rozwojem  poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zadania:

  • praca na maszynach do cięcia i gięcia stali zbrojeniowej

Oczekiwania :

  • sumienność, umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność,
  • gotowość do pracy w systemie 2- zmianowym od poniedziałku do piątku (dwie zmiany),
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego,

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • atrakcyjny pakiet socjalny, min. karty benefit, ośrodek wypoczynkowy dla pracowników z rodzinami, bony świąteczne, imprezy integracyjne itd.

  • Praca Wrocław
  • Obsługa hotelowa Wrocław
  • Obsługa gastronomii Wrocław
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293