PRACOWNIK DO OBSŁUGI MASZYN ZBROJARSKICH
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca na maszynach do cięcia i gięcia stali zbrojeniowej

WYMAGANIA:
  • sumienność, umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność,
  • gotowość do pracy w systemie 2- zmianowym od poniedziałku do piątku (dwie zmiany)
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego,

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • atrakcyjny pakiet socjalny, min. karty benefit, ośrodek wypoczynkowy dla pracowników z rodzinami, bony świąteczne, imprezy integracyjne itd.

  • Praca Wrocław
  • Obsługa hotelowa Wrocław
  • Obsługa gastronomii Wrocław
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246