Poszukiwana Pani do obsługi klientów premium w bankowości
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Santander Bank
8. 5. 2024

Wprowadzamy pozytywną bankowość w życie naszych Klientów, odpowiadając na ich potrzeby finansowe.
Zakres obowiązków:
-Kompleksowa współpraca z Klientami z segmentu Premium;
Budowanie długotrwałych relacji z Klientami Premium oraz aktywne pozyskiwanie nowych;
-Rozpoznawanie i realizowanie potrzeb Klientów poprzez proponowanie im nowoczesnych, zindywidualizowanych rozwiązań
-Efektywne realizowanie celów sprzedażowych.
Wymagania:
Wykształcenie średnie
Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klientów z segmentu Premium;
Umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji z Klientami;
Nastawienie na realizację zadań i osiąganie założonych celów biznesowych;
Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy;
Inicjatywa i elastyczność w działaniu;
Oferujemy:
Umowa o pracę 12000
brutto
Pracę w firmie z ugruntowana pozycją na rynku
Auto służbowe po 3 miesiącach pracy
Bezpłatne prywatne ubezpieczenie zdrowotne

  • Praca Wrocław
  • Obsługa hotelowa Wrocław
  • Obsługa gastronomii Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293