Pracownik biurowy - j. niemiecki
  • Jelenia Góra
Jelenia Góra, Jelenia Góra, Dolnośląskie, Polska
Sedilog Sp. z o.o.
20. 3. 2024

Firma Sedilog Sp. z o.o. świadczy usługi w dziedzinie transportu, logistyki, pomiarów 3D oraz montażu mebli. Ze względu na rozwój firmy, poszukujemy pracowników biurowych – dysponentów z dobrą znajomością języka niemieckiego.
Miejsce pracy: praca zdalna
Zadania:
 Zdalna koordynacja pracy monterów mebli lub pomiarowców 3D na terenie Niemiec
 Rejestracja zleceń, ustalanie tras i nadzór nad pracą monterów lub pomiarowców 3D oraz optymalizowanie kosztów
 Realizacja zamówień i ich dokumentacja
 Telefoniczna obsługa klienta
Wymagania:
 Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
 Dobra znajomość obsługi komputera,
 Dyspozycyjność (praca zmianowa 8-16, 12-20)
 Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego podejmowania decyzji
 Wysokie zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
 Stabilne zatrudnie w oparciu o umowę o pracę
 Dobrą atmosferę w pracy w zgranym zespole
 Pracę w międzynarodowym środowisku
 Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Jelenia Góra
  • Pracownik biurowy Jelenia Góra
  • Pracownik administracyjno - biurowy Jelenia Góra
  • Pracownik fizyczny Jelenia Góra
  • Pracownik produkcji Jelenia Góra
  • Pracownik kolei Jelenia Góra
  • Pracownik umysłowy Jelenia Góra
  • Pracownik ochrony Jelenia Góra
  • Pracownik socjalny Jelenia Góra
  • Pracownik utrzymania ruchu Jelenia Góra
  • Pracownik ds. administracji Jelenia Góra
  • Jelenia Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532