Pracownik produkcji
  • Lubawka
Jelenia Góra, Lubawka, Dolnośląskie, Polska
EWL.S.A.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Dla naszego Klienta poszukujemy Pracowników produkcji
Oferujemy:
- Wdrożenie i przyuczenie do nowej pracy;
- Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia do Klienta;
- Stałą podstawę i atrakcyjne premie;
- Darmowy dojazd z Jeleniej Góry i okolic!
Twoje zadania:
- Proste prace montażowe, produkcyjne;
- Praca przy maszynie;
Wymagania
- Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym lub czterobrygadowym;
Zainteresowała Cię powyższa oferta?
NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIACZENIA! MY CIĘ WSZYSTKIEGO NAUCZYMY!
Masz znajomych, którzy też poszukują pracy?
Poleć im naszą ofertę! Szukamy wielu kandydatów!

  • Praca Jelenia Góra
  • Pracownik produkcji Jelenia Góra
  • Pracownik biurowy Jelenia Góra
  • Pracownik kolei Jelenia Góra
  • Pracownik umysłowy Jelenia Góra
  • Pracownik fizyczny Jelenia Góra
  • Pracownik ochrony Jelenia Góra
  • Pracownik socjalny Jelenia Góra
  • Pracownik na wysokościach Jelenia Góra
  • Pracownik instytucji kultury Jelenia Góra
  • Pracownik administracyjno - biurowy Jelenia Góra
  • Jelenia Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659